Inteligentny domInformacje

Kategoria: automatyka
Dodany: 2018-08-19

betacamdesign.com.pl zestaw monitoringu storrepenispiller sport-mix anabola steroider köpa

foto
Pozycjonowanie stron szczecin

Inteligentny dom

Dzięki dzisiejszej metod można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową albo i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, pewno stanowić dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ciężkim błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest zbawienne dla środowiska naturalnego nie jedynie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a jeszcze z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet skoro jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy twórz w każdej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na ostatnim, że jedne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również inne urządzenia i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek istnieje w staniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na ostatnie, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż warto pamiętać kilku rzeczach, które stworzą swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej otwartym dla psa. Stąd też warto poświęcić swój wolny kolej na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w wpływu domu i słabe zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i kształtować system zgodnie ze Bogata przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie ważna szybko dodać do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna jest tyle dobra, że potrafi działać niezależnie z tego czy potrafimy w znanym domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy obecnym są niedrogą i łatwa metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż dużo urządzeń plus będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się ale tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może nabyć wielką popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w przeciągu 10 lat powstaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dzielić się z pewnymi problemami, jakie mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kieruje się z budowy czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w domku są zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w znanym domu chociażby w czasie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie inteligentny dom Wrocław bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zamku i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na pomoc takich podejść, jest ponadto to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na poczynienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze budynku w tak rozwiniętą metodę to gorący temat, tylko toż właśnie złudzenie i każda dziedzinę może zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy cieszyć się komfortem który zostawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w sposób „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje więcej sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje więc podłączenia dodatkowych modułów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w forma ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w przyszłości technologia smart home, już teraz przedstawia ona kuszącą ofertę dla kobiet wolących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które reaguje na obecność lub lukę w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z miejsc w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia gromadzą się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest przykra dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą z najistotniejszych zalet, jakie daje instalacja w pałacu tego rodzaju sposobu będzie wówczas, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być mogą się też znacznie podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a też inne, mniej powszechne elementy, działające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Jednak tenże jedyny czujnik (i po zakończeniu odpowiednich ustawień), potrafi nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą faza tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym powstaje się bardziej pewny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O i przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które używane są przez wielkie marki na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na czasy. Wzięciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było sterować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się działanie i wzmacnianie systemu, natomiast wtedy pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym zorganizować w nim dość # inteligentnydom Co prawo w części jest on teraz gotowy, zatem nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na sterowanie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale jednocześnie możemy stwierdzić, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej części może odnosić się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele osób planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny chwila, żebym móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przenosi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może skończyć samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż to rzeczywiście nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zakończy się po tym gdy będziemy w środku – naprawdę będzie robiło trwanie w budynkach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo wygodnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa zajmuje zaledwie kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prywatnym domu każdy sam.

Tagi dla artykułu

inteligentne domy, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem

Komentarze: 100


noavatar.png
Ambroży 2018-09-10

Minami ? robię ?

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-10

Jeszcze nie jadałam takiej zupy. Wygląda naprawdę smakowicie. Sam krem paprykowy z pieprzem ziołowym kiedyś robiłam, ale z gruszką nigdy na pewno !!!!!

noavatar.png
Dobosława 2018-09-10

O, tak właśnie ‚monia1 ’ – to bardzo dobry pomysł :))) jednak nie będzie w stanie organizować treningów w innych miastach to może fajnym pomysłem byłyby treningi w dni kiedy odbywają się mecze reprezentacji w piłce nożnej ^^ takie dwa niesamowite wydarzenia byłabym w stanie pokonać tyle kilometrów pozdrawiam

noavatar.png
Adelajda 2018-09-10

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Leonid 2018-09-11

Kasiu to prawda że szczepionki są toksyczne?

noavatar.png
Cyra 2018-09-11

Witam. KasiuMam pytanie odnośnie słodu. Występuje w przepisie natomiast nie ma go na liście składników. Hmmmmzgłupiałam trochę.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Maks 2018-09-11

Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

noavatar.png
Darosław 2018-09-11

opakowKasia

noavatar.png
Pamelka 2018-09-11

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-11

Właśnie zjadłam jako drugie śniadanie i jest pyszne…dodałam jabłka, rodzynki i orzechy… super…Pozdrawiam

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

aaa i szanuj ludzi, banalny błąd w komentarzu, „Twoje” piszemy od dużej litery a nie od małej, tak wypada :))

noavatar.png
Bolek 2018-09-11

Super, zacznę pić częściej!

noavatar.png
Franciszka 2018-09-11

daktyle – świeże czy suszone? kiedy je dodajemy?razem z jabłkami na patelnię?łyżka wanilii – chodzi o esensję waniliową?

noavatar.png
ulka 2018-09-11

uzywa mleka z kartonu czy mleczka z puszki?

noavatar.png
Bożo 2018-09-11

To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

noavatar.png
Gustawa 2018-09-11

Wyglada przepysznie można pominąć mus kokosowy ? ewentualnie jakaś propozycja zamiennika ?Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Budzigniew 2018-09-11

Super przepis ? zagości na moim stole choć od dwóch weekendów jest nim.

noavatar.png
Gardenia 2018-09-11

Kasiu, a jak jest z glutenem u niemowląt? temu zaczęłam podawać, ale sama nie wiem jak często podawać gluten, a może w ogóle? z mezem bezglutenowi 😉 pediatra mówi, żeby podawać gluten, ale wiem też że w kwestii żywienia pediatrzy nie do końca maja najnowsza wiedzę. Czekam na przepisy #babybyann 😊😉 buziaki

noavatar.png
Elizka 2018-09-11

Najlepiej około 8 godzin

noavatar.png
Dacjan 2018-09-11

w sklepie obok mojego domu mam mąkę kasztanową, a mleko sojowe w dziale ze zdrową żywnością jest zawsze. Poza tym to jest jej zdrowa propozycja na naleśniki a nie danie które masz obowiązek dziś przygotować. Zawsze przecież możesz zamienić składniki na te które masz na pewno w domu. Denerwuje mnie jak ktoś ma tyle zawiści w sobie. Co mają naleśniki które zaproponowała do tego że jest znaną osobą a tym bardziej żoną

noavatar.png
Florentyna 2018-09-11

Nigdy nie jadłam (przynajmniej świadomie :P) mąki kasztanowej. Koniecznie muszę spróbować, bo jestem ciekawa jak smakuje ciasto z dodatkiem takiej mąki 😉

noavatar.png
Emilka 2018-09-11

Kasiu, warte przypomnienia. Dobrze wiedzieć, na co sobie pozwolić, a z czego lepiej zrezygnować. Zmieniłam swój styl życia dokładnie od 2 stycznia tego roku :). Takie moje postanowienie noworoczne i czuję się znakomicie. Trochę wymyślam sama, trochę. Chodakowskiej, ale generalnie uwielbiam twoje przepisy, zwłaszcza słodkości ;). Miło, że mimo tego, że macie z w życiu już tak dużo (bo powiedzieć wszystko nie chcę) to spełniasz się zawodowo i prowadzisz tego bloga. Pozdrawiam serdecznie i jako, że mam fioła na puncie ortografii to bez żadnej złośliwości, na zapas, przypomnę, że czyhać piszemy właśnie w ten sposób. Buziaki

noavatar.png
Gabriela 2018-09-11

Ojej, super pomysł kulki zastąpią u mnie w tym roku pralinki do popołudniowej kawy

noavatar.png
Minogniew 2018-09-11

Czy daktyle namaczamy?

noavatar.png
wislawa 2018-09-16

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-16

Kasiu a czy burger z kurczaka na oleju kokosowym z awokado to też dobry pomysł na śniadsnie. Robię takiego z przepisu! pycha! ?

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-17

Ja robie i zabieram do pracy, pycha sa te kulki szczegolnie w okresie ziomowym, kiedy jest apetyt na cos kalorycznego

noavatar.png
Ksaweryna 2018-09-17

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Arek 2018-09-17

Wrzątek „zabija” kwasy omega-3. Polecam namoczyć je na noc i rano dobrze pogryźć.Pozdrawiam

noavatar.png
Cezariusz 2018-09-17

Ten blog jest pozytywnie uzalezniajacy:) i dziekuje:):):):).

noavatar.png
Franek 2018-09-17

Proszę nie dodawać sera

noavatar.png
Robek 2018-09-17

Kasia kiedyś pisała ze nie jadła mięsa przez jakiś tam czas ale później do niego wróciła. I na blogu jest trochę przepisów mięsnych..

noavatar.png
Drogomir 2018-09-17

Ja również pomijam jedzenie po treningu, ponieważ trenuję dopiero, gdy dziecko śpi, czyli zaczynam ok. godz. 1 :1 . Czy powinnam wiec coś przekąski o tak późnej porze i tuż przed snem?

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-17

Świetne podsumowanie, ale nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego białko powinno się jeść w pierwszej połowie dnia? gorąco

noavatar.png
Faustyn 2018-09-17

można zastąpić ksylitolem?

noavatar.png
Dariusz 2018-09-17

Kasiu, przyznam szczerze, że z początku sceptycznie podchodziłam do aplikacji.. 😉 zawsze przy płytach i jakoś nie mogłam przekonać się do ćwiczeń z telefonem. 😉 końcu spróbowałam i koniec..przepadłam. 😉Meeeeega aplikacja! :*

noavatar.png
Maja 2018-09-17

Czy taka forma ćwiczeń pokaże coś widocznego w sylwetce? 😉

noavatar.png
Konkordiusz 2018-09-17

Ja zastąpiłam kukurydzianą na pół z jaglaną, dodałam tylko kilka łyżek więcej, ponieważ już surowe ciasto wydawało mi się za rzadkie. Wyszedł pyszny, pulchny – fantastyczny.

noavatar.png
Heloiza 2018-09-17

A jak z piciem wody?

noavatar.png
Samuel 2018-09-17

Mam .Czy jest zdrowe? Ostatnio się zastanawiam..Pozdrawiam!!

noavatar.png
Edmund 2018-09-17

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Charyzjusz 2018-09-17

Super opcja, od miesiaca korzystam z by … dosc duzo cwicze (bieganie fitness). W zwiazku z tym mialam czasem problemy z dostosowaniem posilkow. Teraz bede miala jeszcze wieksza motywacje do cwiczen bo bede miala je zapisane w kalendarzu. Wielkie dzieki!

noavatar.png
Lubomir 2018-09-17

Kasiu, mam pytanie dotyczące ciasta z buraków. W tytule jest „czekKasiudowe” ale w samym przepisie już czekKasiuda się nie pojawia. Ile i w którym momencie ją dodać? />Wesołych

noavatar.png
Grześ 2018-09-17

Ja też powiem, że pycha, bo próbowałam!

noavatar.png
Heloiza 2018-09-18

Gdzie mozna kupic? w jakiej postaci?

noavatar.png
zenon 2018-09-18

Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

noavatar.png
Gorazd 2018-09-18

Dzięki za ciekawy i pomocny artykuł cały czas nie bardzo rozumiem, dlaczego lepiej unikać białka krowiego mleka? powinnam wykluczyć z diety również kefiry, maślanki, jogurty, mimo że wpływają na „dobre” bakterie jelitowe?

noavatar.png
Balbin 2018-09-18

Rama technician uwaga. Korzystam z telefonu i 1 otwiera się bez treści, są zdjecia ale tekst się nie wczytuje. Pdf1 działa bez zarzutu.Nie mam możliwości otworzyć tego na kompie, bo jestem za granica. Czy tylko jamam podobny problem czy byłaby mozliwosc, żeby to jakoś rozwiązać? />Wesołych świat dla wszystkich hehehhe

noavatar.png
Amon 2018-09-18

Kasiu, jak najlepiej łączyć treningi z nowej płyty? trening np. z poniedziałku lub z wtorku a potem trening na nogi lub brzuch czy w odwrotnej kolejności ?

noavatar.png
Agata 2018-09-18

Dziękuję za ten post. Niby to wszystko człowiek wie ale trzeba sobie wciąż przypominać i ćwiczyć zdrowe nawyki!Pozdrawiam

noavatar.png
Bogdana 2018-09-18

Czekałam na ten wpis!Kasiu, czy do soku z surowych buraków mogę dorzucić kilka pomarańczy czy koniecznie musi być sam burak? na to, że zalecasz unikKasia w tym dniu owoców, a dla mnie sok z buraka nie należy do najsmaczniejszych, więc wolę się upewnić! 😉

noavatar.png
Heliasz 2018-09-18

A adres może?

noavatar.png
Radomila 2018-09-18

W i okolicach batony są dostępne w ( ale te starsze smaki ).

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-18

Anka to jest to

noavatar.png
Gośka 2018-09-19

W ciąży nie powinno się niczego stosować bez konsultacji z lekarzem.Pozdrawiam

noavatar.png
Rysiek 2018-09-19

Kasiu, a czy te treningi faktycznie zadziałają? mnie to przyciągnęło, ale aż trudno mi uwierzyć, że tylko 1 minut dziennie pozwoli mi spalić zbędny tłuszczyk i wyrzeźbić. Jeśli to faktycznie działa, to świetny motywator do wakacyjnej sylwetki!

noavatar.png
Marita 2018-09-19

Bardzo dobry artykul, jestem wegetarianka od 1 lat i moge podpisac sie pod kazdym slowem. Tego typu dieta moze byc bardzo zdrowa, jesli pamietamy, ze musi byc prawidlowo zbilansowana. Pozdrawiam,Magda

noavatar.png
Chrystian 2018-09-19

Zrobiłam to ciasto już nie wiem który raz. Ono jest obłędne! tak smakuje ze nawet okruszki są zjadane, poważnie. To jest moja królowa wśród ciast. Dziekuje za ucztę 😉

noavatar.png
Galfryd 2018-09-19

Również podpisuje się pod pytanie – mam nietolerancje na kukurydzę i ryż, czy mogę wymienione mąki zastąpić maka gryczaną lub maka z cieciorki ?

noavatar.png
Mirek 2018-09-19

Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

noavatar.png
Marcjal 2018-09-19

Witaj.Od jakiegoś czasu śledzę bloga, ale dopiero teraz zdecydowałam się na wprowadzenie w swój jadłospis dań. Dzisiaj zrobiłam rKasiudki po raz pierwszy i wyszły znakomite :). Prosto i smacznie :).zamiast kurek dodałam pieczarki (bo nigdzie nie mogłam dostać kurek), ale farsz i tak wyszedł pysznie :).Smakowało całej mojej rodzinie w tym dwójce dzieci-1 i 1 lata :).Pozdrawiam i polecam wszystkim.

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-19

Uwielbiam twoje kulki mocy, te tez na pewno zrobie dzisiaj z siostra 😉

noavatar.png
Januariusz 2018-09-19

Moja polewa tez wyszla jakas zbita , dwa razy robilam i nadal to samo . Gdzie robie blad ???? !!!!

noavatar.png
Dobromiła 2018-09-19

Pani mąż jest w bardzo dobrej formie. Wczoraj grał najlepiej z całej drużyny. Moim zdaniem w ataku z dwójką napastników powinien grać obok pani męża pan. Ten napastnik ma wielki potencjał. Widać we bardzo dobrze się rozwinął. Gdybym był trenerem stawiałbym na pani męża oraz pana. A przy trzech napastnikach. Do ataku wysyłałbym jeszcze pana. Tej siły ognia baliby się wszyscy przeciwnicy. Nie tylko grupowi rywale ale też wszystkie drużyny w fazie pucharowej. A wiadomo pierwszy rywal w fazie pucharowej to lub. Moim zdaniem ma super drużynę. Lepszą od tej z lat 1 . i 1 . Żeby ich ograć trzeba się przyłożyć. A przepis jak zwykle niesamowity. Pozdrawiam.

noavatar.png
Feliks 2018-09-19

niesamowita motywacja i wsparcie ! <3

noavatar.png
Hermana 2018-09-19

Cześć;)A tą mąkę kasztanową można zastąpić czymś innym?Dziękuję.P.S reklama superowa;D jesteście mega fajni i pozytywni;D

noavatar.png
Efrem 2018-09-19

Ależ to był cud malina event!!Energia po buzowała tak, że nie można było usnąć a jak się już usnęło to zaraz człowiek się budził i rozmyślał ile super energie pochłonął Kasiu dziękuję raz jeszcze i całemu teamowi. Organizacja imprezy na najwyższym poziomie. Progrma „artystyczny” strzał w dziesiątkę.Katrin zumba – mega super – zakochałam się i już jutro spieszę w moim klubie na zajęcia z zumby:). Twoje ćwiczenia…petarda…bałam się ich jak cholera ale…większą połowę dawałam rade zrobić…także…szacun, dziękuje całuję i kolejny cel to obóz…ale najpierw muszę wyleczyć kKasiuno bo chcę ćwiczenia robić na 1 % a nie połowę.Kasiu dziękuję, że jesteś!Pozdrawiam

noavatar.png
Oswalda 2018-09-19

cześć wam jestescie fajną rodziną oglądam i powiem wam ze super wyglądacie ale mam pytanie bo chodziłem na kung fu i joga i przestałem z powodu oglądKasia mecze i czwiczenie w domu trening i czy jakie obiad czy kKasiucje i śniadanie i co proponujecie . mam facebook zapraszam

noavatar.png
tycjan 2018-09-19

możemy dodać przyprawy, tylko zależy które np. tymianek, majeranek, pieprz cayenne, kurkumę

noavatar.png
Regina 2018-09-20

Ja mam celiakie! między innymi dla mnie jest ten blog. Moim zdaniem osoby o preferencjach nie muszą korzystać z tej strony, mając taki pogląd o glutenie. Po co więc tak komentować? się wypowiadać na blogach z glutenem, tam komentarz być może w czymś pomoże. Tutaj jest zbędny.

noavatar.png
Czesław 2018-09-20

Dzień dobry. Pani chciałam bardzo podziękować za zmiany w moim życiu, które nastąpiły w styczniu. Dzięki „Akcja wakacje” od straciłam 5 kg, moje samopoczucie stało się o wiele lepsze, a trening zmienił się w coś bez czego nie wyobrażam sobie rozpocząć dnia. Chciałabym również zapytać o to jakie ćwiczenia poleca pani na uda?Pozdrawiam

noavatar.png
Hortensja 2018-09-20

Kasia pisała już, że nie przelicza kalorii. Zdrowe jedzenie nie zaszkodzi, np. orzechy. Też są kaloryczne i jak zjesz dwie garści na dzień, to wpływ na zdrowie będzie świetny mimo kalorii. No chyba, że zjesz 1 kulek mocy lub 1 orzechów 😛

noavatar.png
Roksana 2018-09-20

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

noavatar.png
Faust 2018-09-20

Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

noavatar.png
Hugo 2018-09-20

Hej, jak to jest: mówiłaś i pisałaś ze nie robisz łączenia w posiłkach węgli i białek bo zaburza to trawienie itd a tutaj wszystkie propozycje białkowo-węglowodanowe ….. to jak to jest w końcu ?P.s. Ale artykuł bardzo dobry, dzięki ze mogę poszerzać swoją wiedzę dzięki ☺️Pozdrawiam.

noavatar.png
Marika 2018-09-20

Lepiej wypić choćby białko…

noavatar.png
Sebastian 2018-09-21

Po co tyle jadu? sobie człowieku coś zdrowego i idź pobiegac a będzie ci lepiej;-) ducha życzę!

noavatar.png
Mirosława 2018-09-21

Można ćwiczyć przy rozejściu mięśni brzucha?

noavatar.png
Bianka 2018-09-21

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Konstantyn 2018-09-21

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
teodozja 2018-09-21

To sum it up:

noavatar.png
Mirek 2018-09-22

Wolę treningi w postaci filmu

noavatar.png
Fortunat 2018-09-22

Natalio skoro jesteś taka perfekcyjna to doczytaj gdzieś czy jest ” duża” czy „wielka” litera z tym kontekście.Piszemy coś „wielką lub małą literą”. Duże to może być zamieszanie jak ktoś się za bardzo czepia. Pozdrawiam wszystkich błądzących 😉

noavatar.png
Cyprian 2018-09-22

Czym moge zastapic cukier kokosowy?

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-22

Tak, póki co jest dostępna w przed sprzedaży

noavatar.png
Lilla 2018-09-22

Zamówione i już nie mogę się doczekać kiedy listonosz mi ją przyniesie ??

noavatar.png
Just 2018-09-22

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusaPozdrawiam

noavatar.png
Konrada 2018-09-22

Hej, zrobiłam chlebek z większą ilością zwykłej pełnoziarnistej mąki oraz z rodzynkami. Wyszedł przepyszny! nie skończyło się na 1 kawałku 😉 przypomina trochę piernik, ale jak dla mnie jest zdecydowanie lżejsze i bardziej puszyste Dzięki za przepis ;*

noavatar.png
Łucjusz 2018-09-22

Jako młoda mama z deficytem czasu jestem zachwycona perspektywą krótkich treningów. Nie mogę się doczekać!

noavatar.png
Adolfa 2018-09-22

Zrobiłam wszystko według przepisu i piekłam ponad godzinę, a mimo to chlebek nadal jest w środku klejący i rzadki. Ciągle zastanawia mnie ta mała ilość mąki, bo ciasto już surowe było dość wodniste. Na pewno 1 ?

noavatar.png
Basia 2018-09-22

Frytki z batatów i grzanki czosnkowe <3 przekąski z aplikacji. Polecam, bo są absolutnie przepyszne i nie czuć, że się jest na diecie

noavatar.png
Dorota 2018-09-22

Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

noavatar.png
Norman 2018-09-23

Coś pięknego, nigdy nie przeżyłam czegoś równie pięknego. Kasiu dziękuję za to przeżycie. Jesteś wspKasiałą osobą, zaraziłaś mnie swoją pozytywną energią już bardzo dawno temu, kilka razy pisałam do lecz niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jesteś tak zalatana, że rozumiem to w 1 %. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenie. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać na stopie prywatnej i porozmawiać, pozdrawiam i całuję mocno :*

noavatar.png
Ciesława 2018-09-23

Moniaka, spróbuj zastosować same węgle na kKasiucję

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-23

Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Leopoldyna 2018-09-23

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Lesława 2018-09-23

Kasia, a czy będzie kiedyś dostępna dieta w obojętnie jakim wariancie ale wegetariańska albo wegańska?

noavatar.png
Czcibor 2018-09-23

już wszystko działaPozdrawiam

noavatar.png
Cyprian 2018-09-23

Czy można zamiast mąki ryżowej dać taką zwykłą?

noavatar.png
Felicja 2018-09-23

Tak, póki co jest dostępna w przed sprzedaży